MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA
REHABILITACJA WCZORAJ-DZIŚ-JUTRO
19-20 października 2018

Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Rehabilitacja Wczoraj – Dziś - Jutro z okazji 10 - lecia Katedry i Kliniki Rehabilitacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, która odbędzie się w dniach 19-20.10.2018 w historycznym obiekcie Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Rehabilitacja jest dziedziną interdyscyplinarną i bardzo dynamicznie rozwijającą się w ostatnich dziesięcioleciach. Podejmując wyzwanie zorganizowania wydarzenia naukowego o charakterze międzynarodowym mamy na celu integrację specjalistów z różnych dziedzin medycyny, których praca przyczynia się do podnoszenia poziomu szeroko pojętej rehabilitacji. Zaproszeni wykładowcy z Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki przedstawią aktualną wiedzę, własne doświadczenia oraz kierunki rozwoju spodyloortopedii, neurochirurgii, neurorehabilitacji i fizjoterapii.

Państwa obecność, najwyższy merytoryczny poziom, wyjątkowe miejsce dawnego Pałacu Biskupów Warmińskich są gwarantami wyjątkowości naszego spotkania. 

A zatem…….do zobaczenia!

 

 

Dr n. med. Katarzyna Zaborowska-Sapeta


2216 1x1

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

 

Prof. dr hab. n. med. Ireneusz M. Kowalski


profireneuszkowalskismall 1x1

Przewodniczący Komitetu Naukowego